NASIL OYNANIR?

Metal Slug: Run!

Metal Slug: Run! oyununu oynamak için 'Allow' tıkla! Metal Slug: Run! oyununu oynamak için 'Allow forever' tıkla!

Oyunyolu.net bulunan bazı oyunların açılması için Adobe Flash eklentisi gerekiyor. Bu eklentiyi bir kes olsun kurmanız gerekiyor! Daha sonra bütün flash oyunlarını oynayabilirsiniz.

Adobe Flash yazılımı interaktif bir platformdur, birçok oyun, video ve interaktif aplikasyonların görüntülenmesini sağlar ve gerçek anlamda bir gerekliliktir. Sizlerin güvenli bir şekilde oyunlarımızı oynamanız için Oyunyolu.net bulunan tüm oyunlar antivirus programları ile virus taramasından geçilirdi. Adobe Flash eklentisini güven içinde aktifleştirebilirsiniz. Eğer herhangi bir sorunuz var ise sayfamızdan bize herzaman ulaşabilirsiniz.

Kabul et butonu ekranda görünmediği takdirde biraz beklemen gerekecek. Eger sayfa yüklendi ve kabul et butonu hala görünmüyorsa lütfen sayfasından hangi internet tarayıcısı kullandığını (örneğin: Chrome, Firefox) ve hangi sürüm olduğunu bize mail yolu ile iletebilirsin!

Oyunyolu.net

Metal Slug: Run!Lütfen bekleyin yükleniyor...
00:00
Reklam
Bu reklamı bir kaç saniye sonra kapatabilirsin 00:00
Reklamı kapat
Oyununuz yükleniyor. Reklamlar bu portalı ücretsiz tutmamıza olanak sağlamaktadır.
Bu bir ara reklamdır, oyununa kısa bir ara verildi. Reklamdan sonra oyuna devam edebilirsin
NASIL OYNANIR?

Metal Slug: Run!

Açıklama:

Karaya bir ıssız adaya git ve bu güzel adayı işgal eden düşmanla savaş. Tüm askerleri sağ dışı bırak ve her ölen düşman askerde çıkan mühimmatı topla. Ne kadar çok atış yaparsan, mühimmatın o kadar çabuk biter, yani ne kadar varsa topla. Elinden geldiğince uzun bir zaman hayatta kalmaya çalış ve bu ada için savaşırken gerektiğince az hayat kaybet!

Kontroller:

Ok yukarı veya W = zıplamak;
Sol ok tuşu yada A = sola;
Sağ ok tuşu yada D = sağa;
Ok aşağıya yada S = çökmek;
1, 2, 3 = silah değiştirme;
Ara tuşu yada sol mouse tuşu = atış etmek.

Kapat