NASIL OYNANIR?

Moda kızı hazırla 4

Moda kızı hazırla 4 oyununu oynamak için 'Allow' tıkla!Moda kızı hazırla 4 oyununu oynamak için 'Allow forever' tıkla!

Oyunyolu.net bulunan bazı oyunların açılması için Adobe Flash eklentisi gerekiyor. Bu eklentiyi bir kes olsun kurmanız gerekiyor! Daha sonra bütün flash oyunlarını oynayabilirsiniz.

Adobe Flash yazılımı interaktif bir platformdur, birçok oyun, video ve interaktif aplikasyonların görüntülenmesini sağlar ve gerçek anlamda bir gerekliliktir. Sizlerin güvenli bir şekilde oyunlarımızı oynamanız için Oyunyolu.net bulunan tüm oyunlar antivirus programları ile virus taramasından geçilirdi. Adobe Flash eklentisini güven içinde aktifleştirebilirsiniz. Eğer herhangi bir sorunuz var ise sayfamızdan bize herzaman ulaşabilirsiniz.

Kabul et butonu ekranda görünmediği takdirde biraz beklemen gerekecek. Eger sayfa yüklendi ve kabul et butonu hala görünmüyorsa lütfen sayfasından hangi internet tarayıcısı kullandığını (örneğin: Chrome, Firefox) ve hangi sürüm olduğunu bize mail yolu ile iletebilirsin!

Oyunyolu.net

Moda kızı hazırla 4Lütfen bekleyin yükleniyor...
00:00
Reklam
Bu reklamı bir kaç saniye sonra kapatabilirsin 00:00
Reklamı kapat
Oyununuz yükleniyor. Reklamlar bu portalı ücretsiz tutmamıza olanak sağlamaktadır.
Bu bir ara reklamdır, oyununa kısa bir ara verildi. Reklamdan sonra oyuna devam edebilirsin
NASIL OYNANIR?

Moda kızı hazırla 4

Açıklama:

Kış zamanında dışarsı ne güzel beyaz, fakat okadarda soğuk. Bu kızı sıçak tutacak elbiseler bulki karda ve bu soğukda üşümesin! Farklı ceketlerde ve pantalonlardan, ayakkabılardan ve çizmelerden seçebilirsin. Oyunun diğer sayfasına git ve güzel bir arkaplanı seç. Kızı nereye götürmek istersin, hava alanına veya çarşıya? Uyacak kış dekorasyonları seç. Bu dekorasyonları büyütebilir ve kücültebilir ve beyendiğin yere koyabilirsin.

Kontroller:

Fareni kullanarak bu kış dekorasyon oyununu oyna.

Kapat