NASIL OYNANIR?

Mükemmel kaleci

Mükemmel kaleci oyununu oynamak için 'Allow' tıkla! Mükemmel kaleci oyununu oynamak için 'Allow forever' tıkla!

Oyunyolu.net bulunan bazı oyunların açılması için Adobe Flash eklentisi gerekiyor. Bu eklentiyi bir kes olsun kurmanız gerekiyor! Daha sonra bütün flash oyunlarını oynayabilirsiniz.

Adobe Flash yazılımı interaktif bir platformdur, birçok oyun, video ve interaktif aplikasyonların görüntülenmesini sağlar ve gerçek anlamda bir gerekliliktir. Sizlerin güvenli bir şekilde oyunlarımızı oynamanız için Oyunyolu.net bulunan tüm oyunlar antivirus programları ile virus taramasından geçilirdi. Adobe Flash eklentisini güven içinde aktifleştirebilirsiniz. Eğer herhangi bir sorunuz var ise sayfamızdan bize herzaman ulaşabilirsiniz.

Kabul et butonu ekranda görünmediği takdirde biraz beklemen gerekecek. Eger sayfa yüklendi ve kabul et butonu hala görünmüyorsa lütfen sayfasından hangi internet tarayıcısı kullandığını (örneğin: Chrome, Firefox) ve hangi sürüm olduğunu bize mail yolu ile iletebilirsin!

Oyunyolu.net

Mükemmel kaleciLütfen bekleyin yükleniyor...
00:00
Reklam
Bu reklamı bir kaç saniye sonra kapatabilirsin 00:00
Reklamı kapat
Oyununuz yükleniyor. Reklamlar bu portalı ücretsiz tutmamıza olanak sağlamaktadır.
Bu bir ara reklamdır, oyununa kısa bir ara verildi. Reklamdan sonra oyuna devam edebilirsin
NASIL OYNANIR?

Mükemmel kaleci

Açıklama:

Takımınızın ümidi sizsiniz! Topları kaleden uzak tutmalısınız, böylece rakibiniz puan yapma şansı yakalayamaz. Her durdurulan top için skorbordunuzda bir eldiven belirir. Topu yakaladığınızda iki eldiven görürsünüz. Eldivenler üç olduğunda takımınız bir puan kazanır. Rakibiniz defansınızı geçip puan aldığında topladığınız tüm eldivenleri kaybedersiniz. Herkese ne kadar iyi bir yakalayıcı olduğunuzu göstermek ister misiniz?

Kontroller:

Eldivenler fare imlecinizi izler.

Kapat