NASIL OYNANIR?

New York Pizza

New York Pizza oyununu oynamak için 'Allow' tıkla!New York Pizza oyununu oynamak için 'Allow forever' tıkla!

Oyunyolu.net bulunan bazı oyunların açılması için Adobe Flash eklentisi gerekiyor. Bu eklentiyi bir kes olsun kurmanız gerekiyor! Daha sonra bütün flash oyunlarını oynayabilirsiniz.

Adobe Flash yazılımı interaktif bir platformdur, birçok oyun, video ve interaktif aplikasyonların görüntülenmesini sağlar ve gerçek anlamda bir gerekliliktir. Sizlerin güvenli bir şekilde oyunlarımızı oynamanız için Oyunyolu.net bulunan tüm oyunlar antivirus programları ile virus taramasından geçilirdi. Adobe Flash eklentisini güven içinde aktifleştirebilirsiniz. Eğer herhangi bir sorunuz var ise sayfamızdan bize herzaman ulaşabilirsiniz.

Kabul et butonu ekranda görünmediği takdirde biraz beklemen gerekecek. Eger sayfa yüklendi ve kabul et butonu hala görünmüyorsa lütfen sayfasından hangi internet tarayıcısı kullandığını (örneğin: Chrome, Firefox) ve hangi sürüm olduğunu bize mail yolu ile iletebilirsin!

Oyunyolu.net

New York PizzaLütfen bekleyin yükleniyor...
00:00
Reklam
Bu reklamı bir kaç saniye sonra kapatabilirsin 00:00
Reklamı kapat
Oyununuz yükleniyor. Reklamlar bu portalı ücretsiz tutmamıza olanak sağlamaktadır.
Bu bir ara reklamdır, oyununa kısa bir ara verildi. Reklamdan sonra oyuna devam edebilirsin
NASIL OYNANIR?

New York Pizza

Açıklama:

New Yorkda en iyi pizzalarının yapıldığını söylüyorlar. Ben hiçte buna inanmıyorum, bence sen dahada iyisini yaparsın. Pizzanın üzerine istediklerini burada seç. Peynirler, etler, yeşillik, baharatlar ve soslardan seçebilirsin. Pizzanın dibinin şeklinide seçebilirsin, daha ne istiyorsun. Haydi işe koyul! Bitirdiğinde, print yap ve çıktıdan çıkar, birdahakine pizza yerken nasıl bir pizza istediğini gösterebilirsin.

Kontroller:

Pizzanın üzerine ne istediğine faren ile tıkla ve faren ile üzerine bırak.

Kapat