NASIL OYNANIR?

Ninja kedileri

Ninja kedileri oyununu oynamak için 'Allow' tıkla!Ninja kedileri oyununu oynamak için 'Allow forever' tıkla!

Oyunyolu.net bulunan bazı oyunların açılması için Adobe Flash eklentisi gerekiyor. Bu eklentiyi bir kes olsun kurmanız gerekiyor! Daha sonra bütün flash oyunlarını oynayabilirsiniz.

Adobe Flash yazılımı interaktif bir platformdur, birçok oyun, video ve interaktif aplikasyonların görüntülenmesini sağlar ve gerçek anlamda bir gerekliliktir. Sizlerin güvenli bir şekilde oyunlarımızı oynamanız için Oyunyolu.net bulunan tüm oyunlar antivirus programları ile virus taramasından geçilirdi. Adobe Flash eklentisini güven içinde aktifleştirebilirsiniz. Eğer herhangi bir sorunuz var ise sayfamızdan bize herzaman ulaşabilirsiniz.

Kabul et butonu ekranda görünmediği takdirde biraz beklemen gerekecek. Eger sayfa yüklendi ve kabul et butonu hala görünmüyorsa lütfen sayfasından hangi internet tarayıcısı kullandığını (örneğin: Chrome, Firefox) ve hangi sürüm olduğunu bize mail yolu ile iletebilirsin!

Oyunyolu.net

Ninja kedileriLütfen bekleyin yükleniyor...
00:00
Reklam
Bu reklamı bir kaç saniye sonra kapatabilirsin 00:00
Reklamı kapat
Oyununuz yükleniyor. Reklamlar bu portalı ücretsiz tutmamıza olanak sağlamaktadır.
Bu bir ara reklamdır, oyununa kısa bir ara verildi. Reklamdan sonra oyuna devam edebilirsin
NASIL OYNANIR?

Ninja kedileri

Açıklama:

Bu üç kedilerden biri ol ve arenada çeşitli savaşçı rakiplere karşı savaş! Her kedinin iyi ve kötü yanları vardır. Kırmızı kedi çok süt içtiği bir köyde büyümüş. Formu yerinde ve sağlığı da çok çabuk düzeliyor. Gri kedi sokakta büyümüş, çok kavga etmiş ve bu nedenle gerçek bir kavgacı başı ve eli ağırdır. Beyaz kedi zengin bir ailede büyümüş ve orda ne istediği ise yemiş: dolayısıyla sağlığı iki kat daha iyi. Her seviyeden sonra yeteneklerini yükseltebilirsin: sağlık, güç, düzelme, hız ve kaçma. Galibiyet şansını arttırmak için en iyi kombinasyonu sağla!

Kapat