NASIL OYNANIR?

Noel babayı ara

Noel babayı ara oyununu oynamak için 'Allow' tıkla! Noel babayı ara oyununu oynamak için 'Allow forever' tıkla!

Oyunyolu.net bulunan bazı oyunların açılması için Adobe Flash eklentisi gerekiyor. Bu eklentiyi bir kes olsun kurmanız gerekiyor! Daha sonra bütün flash oyunlarını oynayabilirsiniz.

Adobe Flash yazılımı interaktif bir platformdur, birçok oyun, video ve interaktif aplikasyonların görüntülenmesini sağlar ve gerçek anlamda bir gerekliliktir. Sizlerin güvenli bir şekilde oyunlarımızı oynamanız için Oyunyolu.net bulunan tüm oyunlar antivirus programları ile virus taramasından geçilirdi. Adobe Flash eklentisini güven içinde aktifleştirebilirsiniz. Eğer herhangi bir sorunuz var ise sayfamızdan bize herzaman ulaşabilirsiniz.

Kabul et butonu ekranda görünmediği takdirde biraz beklemen gerekecek. Eger sayfa yüklendi ve kabul et butonu hala görünmüyorsa lütfen sayfasından hangi internet tarayıcısı kullandığını (örneğin: Chrome, Firefox) ve hangi sürüm olduğunu bize mail yolu ile iletebilirsin!

Oyunyolu.net

Noel babayı araLütfen bekleyin yükleniyor...
00:00
Reklam
Bu reklamı bir kaç saniye sonra kapatabilirsin 00:00
Reklamı kapat
Oyununuz yükleniyor. Reklamlar bu portalı ücretsiz tutmamıza olanak sağlamaktadır.
Bu bir ara reklamdır, oyununa kısa bir ara verildi. Reklamdan sonra oyuna devam edebilirsin
NASIL OYNANIR?

Noel babayı ara

Açıklama:

Noel baba kuzey kutupta yaşıyor. Tüm sene boyunca perileri ile birlikte oyuncak yapmak ve şahane hediye paketleri yapmak için çalışıyor. Noel baba her sene sekiz tane uçan ren geyiği tarafından çekilen kızağı ile çocuklara gidiyor. Kızağı içinde hediyeler var. Yanyana duran ama birbirlerinden biraz farklı olan resimli bu oyunu oyna. Kolay, orta veya zor seviyeli oyunlardan seçebilirsin.

Kontroller:

Bu fark bulma oyununu oynamak için fareni kullan.

Kapat