NASIL OYNANIR?

Noel resimleri

Noel resimleri oyununu oynamak için 'Allow' tıkla! Noel resimleri oyununu oynamak için 'Allow forever' tıkla!

Oyunyolu.net bulunan bazı oyunların açılması için Adobe Flash eklentisi gerekiyor. Bu eklentiyi bir kes olsun kurmanız gerekiyor! Daha sonra bütün flash oyunlarını oynayabilirsiniz.

Adobe Flash yazılımı interaktif bir platformdur, birçok oyun, video ve interaktif aplikasyonların görüntülenmesini sağlar ve gerçek anlamda bir gerekliliktir. Sizlerin güvenli bir şekilde oyunlarımızı oynamanız için Oyunyolu.net bulunan tüm oyunlar antivirus programları ile virus taramasından geçilirdi. Adobe Flash eklentisini güven içinde aktifleştirebilirsiniz. Eğer herhangi bir sorunuz var ise sayfamızdan bize herzaman ulaşabilirsiniz.

Kabul et butonu ekranda görünmediği takdirde biraz beklemen gerekecek. Eger sayfa yüklendi ve kabul et butonu hala görünmüyorsa lütfen sayfasından hangi internet tarayıcısı kullandığını (örneğin: Chrome, Firefox) ve hangi sürüm olduğunu bize mail yolu ile iletebilirsin!

Oyunyolu.net

Noel resimleriLütfen bekleyin yükleniyor...
00:00
Reklam
Bu reklamı bir kaç saniye sonra kapatabilirsin 00:00
Reklamı kapat
Oyununuz yükleniyor. Reklamlar bu portalı ücretsiz tutmamıza olanak sağlamaktadır.
Bu bir ara reklamdır, oyununa kısa bir ara verildi. Reklamdan sonra oyuna devam edebilirsin
NASIL OYNANIR?

Noel resimleri

Açıklama:

Bu oyunda farklı noel sahneleri göreceksin. Çatıdaki noel baba, hediyeleri ile atlı kızakdaki noel baba, çam ağacının yanındaki noel baba. Sıcacık sobanın yanında bir kedi yatıyor ve şömine rafındaki asılan çoraplar hediye dolu. Dışarda kar yağıyor fakat evin içersi sım sıcak! Aynı gözüken iki resim arasındaki farkları bul. Bu neşeli noel oyunu ile bol eğlenceler!

Kontroller:

Fareni kullanarak bu farkları bul oyununu oyna.

Kapat