NASIL OYNANIR?

Ormandaki kurabiyeli ev

Ormandaki kurabiyeli ev oyununu oynamak için 'Allow' tıkla! Ormandaki kurabiyeli ev oyununu oynamak için 'Allow forever' tıkla!

Oyunyolu.net bulunan bazı oyunların açılması için Adobe Flash eklentisi gerekiyor. Bu eklentiyi bir kes olsun kurmanız gerekiyor! Daha sonra bütün flash oyunlarını oynayabilirsiniz.

Adobe Flash yazılımı interaktif bir platformdur, birçok oyun, video ve interaktif aplikasyonların görüntülenmesini sağlar ve gerçek anlamda bir gerekliliktir. Sizlerin güvenli bir şekilde oyunlarımızı oynamanız için Oyunyolu.net bulunan tüm oyunlar antivirus programları ile virus taramasından geçilirdi. Adobe Flash eklentisini güven içinde aktifleştirebilirsiniz. Eğer herhangi bir sorunuz var ise sayfamızdan bize herzaman ulaşabilirsiniz.

Kabul et butonu ekranda görünmediği takdirde biraz beklemen gerekecek. Eger sayfa yüklendi ve kabul et butonu hala görünmüyorsa lütfen sayfasından hangi internet tarayıcısı kullandığını (örneğin: Chrome, Firefox) ve hangi sürüm olduğunu bize mail yolu ile iletebilirsin!

Oyunyolu.net

Ormandaki kurabiyeli evLütfen bekleyin yükleniyor...
00:00
Reklam
Bu reklamı bir kaç saniye sonra kapatabilirsin 00:00
Reklamı kapat
Oyununuz yükleniyor. Reklamlar bu portalı ücretsiz tutmamıza olanak sağlamaktadır.
Bu bir ara reklamdır, oyununa kısa bir ara verildi. Reklamdan sonra oyuna devam edebilirsin
NASIL OYNANIR?

Ormandaki kurabiyeli ev

Açıklama:

Hansel ve Gretel ile olan bu masal oyununu oyna. Hansel ve Gretel Grimm Kardeşler tarafından yazılan bir halk masalıdır. Bu hikaye parmak çocuk hikayesinin aynısıdır. Masaldaki orman, hepimizin bu hayatta bulmamız gereken yolu sembolize eder. Hikayenin nasıl devam ettiğini bu oyunda okuyabilirsin. Oyunun her seviyesinde farkları bul. Oyunda üç seviye arasından seçim yapabilirsin: kolay, orta ve zor.

Kontroller:

Bu farkları bul oyununu faren ile oyna.

Kapat