NASIL OYNANIR?

Ormandaki tetikçi

Ormandaki tetikçi oyununu oynamak için 'Allow' tıkla! Ormandaki tetikçi oyununu oynamak için 'Allow forever' tıkla!

Oyunyolu.net bulunan bazı oyunların açılması için Adobe Flash eklentisi gerekiyor. Bu eklentiyi bir kes olsun kurmanız gerekiyor! Daha sonra bütün flash oyunlarını oynayabilirsiniz.

Adobe Flash yazılımı interaktif bir platformdur, birçok oyun, video ve interaktif aplikasyonların görüntülenmesini sağlar ve gerçek anlamda bir gerekliliktir. Sizlerin güvenli bir şekilde oyunlarımızı oynamanız için Oyunyolu.net bulunan tüm oyunlar antivirus programları ile virus taramasından geçilirdi. Adobe Flash eklentisini güven içinde aktifleştirebilirsiniz. Eğer herhangi bir sorunuz var ise sayfamızdan bize herzaman ulaşabilirsiniz.

Kabul et butonu ekranda görünmediği takdirde biraz beklemen gerekecek. Eger sayfa yüklendi ve kabul et butonu hala görünmüyorsa lütfen sayfasından hangi internet tarayıcısı kullandığını (örneğin: Chrome, Firefox) ve hangi sürüm olduğunu bize mail yolu ile iletebilirsin!

Oyunyolu.net

Ormandaki tetikçiLütfen bekleyin yükleniyor...
00:00
Reklam
Bu reklamı bir kaç saniye sonra kapatabilirsin 00:00
Reklamı kapat
Oyununuz yükleniyor. Reklamlar bu portalı ücretsiz tutmamıza olanak sağlamaktadır.
Bu bir ara reklamdır, oyununa kısa bir ara verildi. Reklamdan sonra oyuna devam edebilirsin
NASIL OYNANIR?

Ormandaki tetikçi

Açıklama:

Ormanda geziyorsun, ve orda çeşitli tehlikelerle karşılaşabilirsin. Canavarlar havada uçuyor ve tek amaçları var: seni yakalamak. Sana hücum etmelerinden önce onları vur ve zamanında sudan zıpla diğer engellerin üstünden. Çok hayat kayıp etmemeye bak. Bu güzel retro oyunu ile iyi eğlenceler!

Kontroller:

Hareket etmek için ve nişan almak için ok tuşlarını kullan. Zıplamak için A'ya bas ve atış etmek için S'ye. Bir nesneyi yakalamak için ok aşağı tuşuna bas.

Kapat