NASIL OYNANIR?

Paskalya'da şekerleme

Paskalya'da şekerleme oyununu oynamak için 'Allow' tıkla! Paskalya'da şekerleme oyununu oynamak için 'Allow forever' tıkla!

Oyunyolu.net bulunan bazı oyunların açılması için Adobe Flash eklentisi gerekiyor. Bu eklentiyi bir kes olsun kurmanız gerekiyor! Daha sonra bütün flash oyunlarını oynayabilirsiniz.

Adobe Flash yazılımı interaktif bir platformdur, birçok oyun, video ve interaktif aplikasyonların görüntülenmesini sağlar ve gerçek anlamda bir gerekliliktir. Sizlerin güvenli bir şekilde oyunlarımızı oynamanız için Oyunyolu.net bulunan tüm oyunlar antivirus programları ile virus taramasından geçilirdi. Adobe Flash eklentisini güven içinde aktifleştirebilirsiniz. Eğer herhangi bir sorunuz var ise sayfamızdan bize herzaman ulaşabilirsiniz.

Kabul et butonu ekranda görünmediği takdirde biraz beklemen gerekecek. Eger sayfa yüklendi ve kabul et butonu hala görünmüyorsa lütfen sayfasından hangi internet tarayıcısı kullandığını (örneğin: Chrome, Firefox) ve hangi sürüm olduğunu bize mail yolu ile iletebilirsin!

Oyunyolu.net

Paskalya'da şekerlemeLütfen bekleyin yükleniyor...
00:00
Reklam
Bu reklamı bir kaç saniye sonra kapatabilirsin 00:00
Reklamı kapat
Oyununuz yükleniyor. Reklamlar bu portalı ücretsiz tutmamıza olanak sağlamaktadır.
Bu bir ara reklamdır, oyununa kısa bir ara verildi. Reklamdan sonra oyuna devam edebilirsin
NASIL OYNANIR?

Paskalya'da şekerleme

Açıklama:

Paskalya zamanında hep yaklaşan bahar düşünürüm. Günler uzuyor ve kuşlar şafak vaktinde cıvıl cıvıllar. Paskalyada herkes tatil ve aile olarak bir araya gelip yemek yenir ve yumurta aranır. Bu yıl herkese yaptığım Paskalya pastanı göserip tattıracağım. Bak sana ne güzel pastalar! Bundan çok güzel bir Paskalya pastası yapmayı başara bilirmisin? En güzel pastanın resimini çek ve arkadaşlarına gönder. Bu mutlu bir Paskalya tebriği olur!

Kontroller:

Bu pasta oyununu oynamak için fareni kullan.

Kapat