NASIL OYNANIR?

Pokemon Kule Korumak

Pokemon Kule Korumak oyununu oynamak için 'Allow' tıkla!Pokemon Kule Korumak oyununu oynamak için 'Allow forever' tıkla!

Oyunyolu.net bulunan bazı oyunların açılması için Adobe Flash eklentisi gerekiyor. Bu eklentiyi bir kes olsun kurmanız gerekiyor! Daha sonra bütün flash oyunlarını oynayabilirsiniz.

Adobe Flash yazılımı interaktif bir platformdur, birçok oyun, video ve interaktif aplikasyonların görüntülenmesini sağlar ve gerçek anlamda bir gerekliliktir. Sizlerin güvenli bir şekilde oyunlarımızı oynamanız için Oyunyolu.net bulunan tüm oyunlar antivirus programları ile virus taramasından geçilirdi. Adobe Flash eklentisini güven içinde aktifleştirebilirsiniz. Eğer herhangi bir sorunuz var ise sayfamızdan bize herzaman ulaşabilirsiniz.

Kabul et butonu ekranda görünmediği takdirde biraz beklemen gerekecek. Eger sayfa yüklendi ve kabul et butonu hala görünmüyorsa lütfen sayfasından hangi internet tarayıcısı kullandığını (örneğin: Chrome, Firefox) ve hangi sürüm olduğunu bize mail yolu ile iletebilirsin!

Oyunyolu.net

Pokemon Kule KorumakLütfen bekleyin yükleniyor...
00:00
Reklam
Bu reklamı bir kaç saniye sonra kapatabilirsin 00:00
Reklamı kapat
Oyununuz yükleniyor. Reklamlar bu portalı ücretsiz tutmamıza olanak sağlamaktadır.
Bu bir ara reklamdır, oyununa kısa bir ara verildi. Reklamdan sonra oyuna devam edebilirsin
NASIL OYNANIR?

Pokemon Kule Korumak

Açıklama:

Profesör Samuel Oak'ın laboratuvarına bir göz atın ve oradan bir pokéball seçin. İçinde iyi bakmak zorunda olduğunuz küçük bir pokémon var. Bulbasaur, Charmander veya Squirtle arasından seçim yapabilirsiniz. Aniden laboratuvara şeker arayan bir grup pokémon geliyor. Hırsızlara karşı pokémonunuzla birlikte dövüşün ve mümkün olduğunca fazla hırsızı safdışı etmeye çalışın!

Kontroller:

Dövüşmek için pokémonunuzu haritadaki boş bir alana sürükleyin. Pokémonunuzu geliştirmek veya dövüş stilini değiştirmek için pokémonun profiline tıklayın. Bir pokémon yakalamak istiyorsanız, pokéball'u ona doğru sürükleyin.

Kapat