NASIL OYNANIR?

Prenses Dora

Prenses Dora oyununu oynamak için 'Allow' tıkla! Prenses Dora oyununu oynamak için 'Allow forever' tıkla!

Oyunyolu.net bulunan bazı oyunların açılması için Adobe Flash eklentisi gerekiyor. Bu eklentiyi bir kes olsun kurmanız gerekiyor! Daha sonra bütün flash oyunlarını oynayabilirsiniz.

Adobe Flash yazılımı interaktif bir platformdur, birçok oyun, video ve interaktif aplikasyonların görüntülenmesini sağlar ve gerçek anlamda bir gerekliliktir. Sizlerin güvenli bir şekilde oyunlarımızı oynamanız için Oyunyolu.net bulunan tüm oyunlar antivirus programları ile virus taramasından geçilirdi. Adobe Flash eklentisini güven içinde aktifleştirebilirsiniz. Eğer herhangi bir sorunuz var ise sayfamızdan bize herzaman ulaşabilirsiniz.

Kabul et butonu ekranda görünmediği takdirde biraz beklemen gerekecek. Eger sayfa yüklendi ve kabul et butonu hala görünmüyorsa lütfen sayfasından hangi internet tarayıcısı kullandığını (örneğin: Chrome, Firefox) ve hangi sürüm olduğunu bize mail yolu ile iletebilirsin!

Oyunyolu.net

Prenses DoraLütfen bekleyin yükleniyor...
00:00
Reklam
Bu reklamı bir kaç saniye sonra kapatabilirsin 00:00
Reklamı kapat
Oyununuz yükleniyor. Reklamlar bu portalı ücretsiz tutmamıza olanak sağlamaktadır.
Bu bir ara reklamdır, oyununa kısa bir ara verildi. Reklamdan sonra oyuna devam edebilirsin
NASIL OYNANIR?

Prenses Dora

Açıklama:

Dora bir prenses. Ve dışarı çıkmak istiyor, fakat tabikide bir prenses olarak görünmek isitiyor. Onun için senin onu güzelcene giyindirmeni bekliyor. Farklı kıyafetlerden, ayakkabılardan ve taçlardan seçebilirsin. Daha sonra oyundaki diğer seviyeye geç ve Prenses Dora için güzel bir arkaplanı seç. Oraya uyacak dekorasyonlarda beyen. Bu dekorasyonları büyültebilir veya küçültebilirsin, daha onra beyendiğin yerlere koyabilirsin.

Kontroller:

Fareni kullanarak bu Dora giydirme oyununu oyna

Kapat