NASIL OYNANIR?

Romantik Sevgililer Günü Modası

Romantik Sevgililer Günü Modası oyununu oynamak için 'Allow' tıkla!Romantik Sevgililer Günü Modası oyununu oynamak için 'Allow forever' tıkla!

Oyunyolu.net bulunan bazı oyunların açılması için Adobe Flash eklentisi gerekiyor. Bu eklentiyi bir kes olsun kurmanız gerekiyor! Daha sonra bütün flash oyunlarını oynayabilirsiniz.

Adobe Flash yazılımı interaktif bir platformdur, birçok oyun, video ve interaktif aplikasyonların görüntülenmesini sağlar ve gerçek anlamda bir gerekliliktir. Sizlerin güvenli bir şekilde oyunlarımızı oynamanız için Oyunyolu.net bulunan tüm oyunlar antivirus programları ile virus taramasından geçilirdi. Adobe Flash eklentisini güven içinde aktifleştirebilirsiniz. Eğer herhangi bir sorunuz var ise sayfamızdan bize herzaman ulaşabilirsiniz.

Kabul et butonu ekranda görünmediği takdirde biraz beklemen gerekecek. Eger sayfa yüklendi ve kabul et butonu hala görünmüyorsa lütfen sayfasından hangi internet tarayıcısı kullandığını (örneğin: Chrome, Firefox) ve hangi sürüm olduğunu bize mail yolu ile iletebilirsin!

Oyunyolu.net

Romantik Sevgililer Günü ModasıLütfen bekleyin yükleniyor...
00:00
Reklam
Bu reklamı bir kaç saniye sonra kapatabilirsin 00:00
Reklamı kapat
Oyununuz yükleniyor. Reklamlar bu portalı ücretsiz tutmamıza olanak sağlamaktadır.
Bu bir ara reklamdır, oyununa kısa bir ara verildi. Reklamdan sonra oyuna devam edebilirsin
NASIL OYNANIR?

Romantik Sevgililer Günü Modası

Açıklama:

Bugün Sevgililer günü kutlayacak olan dört arkadaşa kıyafetler bakacağız. Çiftleri hazırlayacağız. Sen bu çiftlere güzel elbiseler ve makyaj seçermisin? Renkleri ve formlarıda değiştirebilirsin. Hatta kızların tırnaklarını bile boyayabilirsin! Herşeyi tamamlamak içinde güzel bir yüzük seç. Uhh, sevgililer günü için böyle bir yüzüğü bende seçmek isterim! Ve son olarak bu iki çiftimizi romantik bir sevgililer günü kutlamaları için nereye yollayacağını belirle. Paris'mi olacak Hollanda'mı? Bir kaledemi konaklıyacaklar yoksa denize yakın bir yerde mi? Harika bir spor arabasıylamı gezecekler yoksa bir çiçek bahçesinde bir bankamı oturacaklar? herşeyi dene ve sonucun resmini çek. Ve bu resmi facebook sayfanda paylaş, böylece arkadaşların nekadar romantik kıyafetler seçtiğini görsünler!

Kontroller:

Bu moda oyununu oynamak için fareni kullan.

Kapat