NASIL OYNANIR?

Scooby kalp zıplayışı

Scooby kalp zıplayışı oyununu oynamak için 'Allow' tıkla! Scooby kalp zıplayışı oyununu oynamak için 'Allow forever' tıkla!

Oyunyolu.net bulunan bazı oyunların açılması için Adobe Flash eklentisi gerekiyor. Bu eklentiyi bir kes olsun kurmanız gerekiyor! Daha sonra bütün flash oyunlarını oynayabilirsiniz.

Adobe Flash yazılımı interaktif bir platformdur, birçok oyun, video ve interaktif aplikasyonların görüntülenmesini sağlar ve gerçek anlamda bir gerekliliktir. Sizlerin güvenli bir şekilde oyunlarımızı oynamanız için Oyunyolu.net bulunan tüm oyunlar antivirus programları ile virus taramasından geçilirdi. Adobe Flash eklentisini güven içinde aktifleştirebilirsiniz. Eğer herhangi bir sorunuz var ise sayfamızdan bize herzaman ulaşabilirsiniz.

Kabul et butonu ekranda görünmediği takdirde biraz beklemen gerekecek. Eger sayfa yüklendi ve kabul et butonu hala görünmüyorsa lütfen sayfasından hangi internet tarayıcısı kullandığını (örneğin: Chrome, Firefox) ve hangi sürüm olduğunu bize mail yolu ile iletebilirsin!

Oyunyolu.net

Scooby kalp zıplayışıLütfen bekleyin yükleniyor...
00:00
Reklam
Bu reklamı bir kaç saniye sonra kapatabilirsin 00:00
Reklamı kapat
Oyununuz yükleniyor. Reklamlar bu portalı ücretsiz tutmamıza olanak sağlamaktadır.
Bu bir ara reklamdır, oyununa kısa bir ara verildi. Reklamdan sonra oyuna devam edebilirsin
NASIL OYNANIR?

Scooby kalp zıplayışı

Açıklama:

Defne ve Belma kalplerini Fred'e yollamaya çalışıyorsun, fakat bunu yapabilmeleri için senın yardımına ihtiyaçları var! Scooby'nin kafasının üzerindeki kalpleri Fred'e doğru zıplat. Hayalet Scooby'ye örsler ve kutu boyalar atıyor, dikkat et! Scooby yiyecekleri sana hız verir, hepsini almaya çalış.

Kontroller:

Fareni kullanrak Scooby Doo 'yu sağa veya sola hareket ettir.

Kapat