NASIL OYNANIR?

Sevimli Kırmızı başlıklı kızı bul

Sevimli Kırmızı başlıklı kızı bul oyununu oynamak için 'Allow' tıkla! Sevimli Kırmızı başlıklı kızı bul oyununu oynamak için 'Allow forever' tıkla!

Oyunyolu.net bulunan bazı oyunların açılması için Adobe Flash eklentisi gerekiyor. Bu eklentiyi bir kes olsun kurmanız gerekiyor! Daha sonra bütün flash oyunlarını oynayabilirsiniz.

Adobe Flash yazılımı interaktif bir platformdur, birçok oyun, video ve interaktif aplikasyonların görüntülenmesini sağlar ve gerçek anlamda bir gerekliliktir. Sizlerin güvenli bir şekilde oyunlarımızı oynamanız için Oyunyolu.net bulunan tüm oyunlar antivirus programları ile virus taramasından geçilirdi. Adobe Flash eklentisini güven içinde aktifleştirebilirsiniz. Eğer herhangi bir sorunuz var ise sayfamızdan bize herzaman ulaşabilirsiniz.

Kabul et butonu ekranda görünmediği takdirde biraz beklemen gerekecek. Eger sayfa yüklendi ve kabul et butonu hala görünmüyorsa lütfen sayfasından hangi internet tarayıcısı kullandığını (örneğin: Chrome, Firefox) ve hangi sürüm olduğunu bize mail yolu ile iletebilirsin!

Oyunyolu.net

Sevimli Kırmızı başlıklı kızı bulLütfen bekleyin yükleniyor...
00:00
Reklam
Bu reklamı bir kaç saniye sonra kapatabilirsin 00:00
Reklamı kapat
Oyununuz yükleniyor. Reklamlar bu portalı ücretsiz tutmamıza olanak sağlamaktadır.
Bu bir ara reklamdır, oyununa kısa bir ara verildi. Reklamdan sonra oyuna devam edebilirsin
NASIL OYNANIR?

Sevimli Kırmızı başlıklı kızı bul

Açıklama:

Kırmızı başlıklı kız ile olan bu masal oyununu oyna. Kırmızı başlıklı kız Grimm Kardeşler tarafından yazılan bir halk masalıdır. Kırmızı başlıklı kıza annesi ormanda kimse ile konuşmadan direk anneannesine gitmesini söyler. Annesini dinlemez ve ormandaki kurda nereye gittiğini söyler. Bu çok akıllıca değildir. Bu hikaye çocukların anne ve babalarının sözünden çıkmamaları gerektiğini anlatır. Kırmızı başlıklı kız hakkında şarkılar ve müzikaller yapılmıştır. Ayrıca Shrek 2 filmindede oynuyor. Oyunun her seviyesinde farkları bul. Oyunda üç seviye arasından seçim yapabilirsin: kolay, orta ve zor.

Kontroller:

Bu farkları bul oyununu faren ile oyna.

Kapat