NASIL OYNANIR?

Sevimli Thumbelina'yi bul

Sevimli Thumbelina'yi bul oyununu oynamak için 'Allow' tıkla! Sevimli Thumbelina'yi bul oyununu oynamak için 'Allow forever' tıkla!

Oyunyolu.net bulunan bazı oyunların açılması için Adobe Flash eklentisi gerekiyor. Bu eklentiyi bir kes olsun kurmanız gerekiyor! Daha sonra bütün flash oyunlarını oynayabilirsiniz.

Adobe Flash yazılımı interaktif bir platformdur, birçok oyun, video ve interaktif aplikasyonların görüntülenmesini sağlar ve gerçek anlamda bir gerekliliktir. Sizlerin güvenli bir şekilde oyunlarımızı oynamanız için Oyunyolu.net bulunan tüm oyunlar antivirus programları ile virus taramasından geçilirdi. Adobe Flash eklentisini güven içinde aktifleştirebilirsiniz. Eğer herhangi bir sorunuz var ise sayfamızdan bize herzaman ulaşabilirsiniz.

Kabul et butonu ekranda görünmediği takdirde biraz beklemen gerekecek. Eger sayfa yüklendi ve kabul et butonu hala görünmüyorsa lütfen sayfasından hangi internet tarayıcısı kullandığını (örneğin: Chrome, Firefox) ve hangi sürüm olduğunu bize mail yolu ile iletebilirsin!

Oyunyolu.net

Sevimli Thumbelina'yi bulLütfen bekleyin yükleniyor...
00:00
Reklam
Bu reklamı bir kaç saniye sonra kapatabilirsin 00:00
Reklamı kapat
Oyununuz yükleniyor. Reklamlar bu portalı ücretsiz tutmamıza olanak sağlamaktadır.
Bu bir ara reklamdır, oyununa kısa bir ara verildi. Reklamdan sonra oyuna devam edebilirsin
NASIL OYNANIR?

Sevimli Thumbelina'yi bul

Açıklama:

Bu Thumbelina masal oyununu oyna. Thumbelina Danimarkalı yazar Hans Christiaan Andersen tarafından yazılan bir masaldır. Ilk defa 1836 yayınlanmıştır. Thumbelina bir çiçekten doğar ve ormanda yaşar. Çeşitli hayvanlar onunla evlenmek ister: bir böcek ve bir köstebek. Thumbelina bundan hiç hoşlanmaz. Şimdi ne olacak? Bu oyunda hikayenin nasıl devam ettiğini oku. Oyumun her seviyesinde farkları bul. Üç oyun imkanından seçebilirsin: kolay, normal ve zor.

Kontroller:

Bu 'Farkları bul' oyununu mouse ile oyna.

Kapat