NASIL OYNANIR?

Sevimli uyuyan güzeli ara

Sevimli uyuyan güzeli ara oyununu oynamak için 'Allow' tıkla! Sevimli uyuyan güzeli ara oyununu oynamak için 'Allow forever' tıkla!

Oyunyolu.net bulunan bazı oyunların açılması için Adobe Flash eklentisi gerekiyor. Bu eklentiyi bir kes olsun kurmanız gerekiyor! Daha sonra bütün flash oyunlarını oynayabilirsiniz.

Adobe Flash yazılımı interaktif bir platformdur, birçok oyun, video ve interaktif aplikasyonların görüntülenmesini sağlar ve gerçek anlamda bir gerekliliktir. Sizlerin güvenli bir şekilde oyunlarımızı oynamanız için Oyunyolu.net bulunan tüm oyunlar antivirus programları ile virus taramasından geçilirdi. Adobe Flash eklentisini güven içinde aktifleştirebilirsiniz. Eğer herhangi bir sorunuz var ise sayfamızdan bize herzaman ulaşabilirsiniz.

Kabul et butonu ekranda görünmediği takdirde biraz beklemen gerekecek. Eger sayfa yüklendi ve kabul et butonu hala görünmüyorsa lütfen sayfasından hangi internet tarayıcısı kullandığını (örneğin: Chrome, Firefox) ve hangi sürüm olduğunu bize mail yolu ile iletebilirsin!

Oyunyolu.net

Sevimli uyuyan güzeli araLütfen bekleyin yükleniyor...
00:00
Reklam
Bu reklamı bir kaç saniye sonra kapatabilirsin 00:00
Reklamı kapat
Oyununuz yükleniyor. Reklamlar bu portalı ücretsiz tutmamıza olanak sağlamaktadır.
Bu bir ara reklamdır, oyununa kısa bir ara verildi. Reklamdan sonra oyuna devam edebilirsin
NASIL OYNANIR?

Sevimli uyuyan güzeli ara

Açıklama:

Bu güzel prensesli peri oyununu oyna. Uzun, uzun zaman önce, uzak bir ülkede güzel bir prenses yaşarmış. Bu prensesin adi uyuyan güzelmiş. Uyuyan güzel hikayesi ilk olarak İtalya'da Giambattista Basile tarafından 1634 yılında, Sole, Luna e Talia adı altında yayınlanan bir masal. Daha sonra Grimm Kardeşler tarafından Kinder-und Hausmärchen'. Uyuyan bir çıkrık üzerinde duda çizilmiştir. Uyuyan güzel parmağını bir çıkrık iğnesine batırarak derin bir uykuya dalan bir kız. Sonra bir prens onu öperek uyandırır ve onunla evlenir. Bu oyunda hikayenin nasıl devam ettiğini oku. Oyunun her seviyesinde farkları bul. Oyunda 3 seviye arasından seçim yapabilirsin: kolay, orta ve zor.

Kontroller:

Bu farkları bul oyununu faren ile oyna.

Kapat