NASIL OYNANIR?

Sihirli Çiçek

Sihirli Çiçek oyununu oynamak için 'Allow' tıkla! Sihirli Çiçek oyununu oynamak için 'Allow forever' tıkla!

Oyunyolu.net bulunan bazı oyunların açılması için Adobe Flash eklentisi gerekiyor. Bu eklentiyi bir kes olsun kurmanız gerekiyor! Daha sonra bütün flash oyunlarını oynayabilirsiniz.

Adobe Flash yazılımı interaktif bir platformdur, birçok oyun, video ve interaktif aplikasyonların görüntülenmesini sağlar ve gerçek anlamda bir gerekliliktir. Sizlerin güvenli bir şekilde oyunlarımızı oynamanız için Oyunyolu.net bulunan tüm oyunlar antivirus programları ile virus taramasından geçilirdi. Adobe Flash eklentisini güven içinde aktifleştirebilirsiniz. Eğer herhangi bir sorunuz var ise sayfamızdan bize herzaman ulaşabilirsiniz.

Kabul et butonu ekranda görünmediği takdirde biraz beklemen gerekecek. Eger sayfa yüklendi ve kabul et butonu hala görünmüyorsa lütfen sayfasından hangi internet tarayıcısı kullandığını (örneğin: Chrome, Firefox) ve hangi sürüm olduğunu bize mail yolu ile iletebilirsin!

Oyunyolu.net

Sihirli ÇiçekLütfen bekleyin yükleniyor...
00:00
Reklam
Bu reklamı bir kaç saniye sonra kapatabilirsin 00:00
Reklamı kapat
Oyununuz yükleniyor. Reklamlar bu portalı ücretsiz tutmamıza olanak sağlamaktadır.
Bu bir ara reklamdır, oyununa kısa bir ara verildi. Reklamdan sonra oyuna devam edebilirsin
NASIL OYNANIR?

Sihirli Çiçek

Açıklama:

Çiçekleri ve sihir yapmayı seviyormusun? Ozaman bu tam sana göre bir oyun. Tahmin edebileceğin en güzel çiçekleri sihirin ile yarat! Kalbi, yaprakları ve daha çok yaprakları, çiçeğin sapını ve güzel bir çiçek kavonozu yap. Çiçek yapraklarının büyüklüğünü ve renklerini seç ve üzel bir arkaplanb resmi beyen. Ve işte senin sihirli çiçeğin! Hemen bi resmini çek!

Kontroller:

Fareni kullanarak bu dekorasyon oyununu oyna.

Kapat