NASIL OYNANIR?

Sim Taksi New York

Sim Taksi New York oyununu oynamak için 'Allow' tıkla! Sim Taksi New York oyununu oynamak için 'Allow forever' tıkla!

Oyunyolu.net bulunan bazı oyunların açılması için Adobe Flash eklentisi gerekiyor. Bu eklentiyi bir kes olsun kurmanız gerekiyor! Daha sonra bütün flash oyunlarını oynayabilirsiniz.

Adobe Flash yazılımı interaktif bir platformdur, birçok oyun, video ve interaktif aplikasyonların görüntülenmesini sağlar ve gerçek anlamda bir gerekliliktir. Sizlerin güvenli bir şekilde oyunlarımızı oynamanız için Oyunyolu.net bulunan tüm oyunlar antivirus programları ile virus taramasından geçilirdi. Adobe Flash eklentisini güven içinde aktifleştirebilirsiniz. Eğer herhangi bir sorunuz var ise sayfamızdan bize herzaman ulaşabilirsiniz.

Kabul et butonu ekranda görünmediği takdirde biraz beklemen gerekecek. Eger sayfa yüklendi ve kabul et butonu hala görünmüyorsa lütfen sayfasından hangi internet tarayıcısı kullandığını (örneğin: Chrome, Firefox) ve hangi sürüm olduğunu bize mail yolu ile iletebilirsin!

Oyunyolu.net

Sim Taksi New YorkLütfen bekleyin yükleniyor...
00:00
Reklam
Bu reklamı bir kaç saniye sonra kapatabilirsin 00:00
Reklamı kapat
Oyununuz yükleniyor. Reklamlar bu portalı ücretsiz tutmamıza olanak sağlamaktadır.
Bu bir ara reklamdır, oyununa kısa bir ara verildi. Reklamdan sonra oyuna devam edebilirsin
NASIL OYNANIR?

Sim Taksi New York

Açıklama:

New York'u tanıma zamanı! Sokakları en iyi tanımanın yolu taksi şöförlüğü yapmak değilmidir? Yolcuları taşı ve yoluna çıkan paraları toplayarak çok para kazanmanaya çalış. Yolcuları hızlı ve güvenli bir şekilde ulaştır, eğer yolculuk çok uzun sürerse veya arabalara ve evlere çarparsan az para kazanırsın. Ve önemli olan bir hususda zamanında benzin istasyonuna uğrayıp benzin almakdır, yoksa taksin yolda kalır. Polise bulaşmamaya çalış! Bol Şanslar!

Kontroller:

Yön tuşlarını kullanarak taksini yönet. R tuşuna tıklayarak radyo kanalını değiştir ve H tuşu ile kornaya bas. Benzin istastonuna geldiğinde, Boşluk tuşuna basarak benzin doldur.

Kapat