NASIL OYNANIR?

Sim Taxi Amsterdam

Sim Taxi Amsterdam oyununu oynamak için 'Allow' tıkla! Sim Taxi Amsterdam oyununu oynamak için 'Allow forever' tıkla!

Oyunyolu.net bulunan bazı oyunların açılması için Adobe Flash eklentisi gerekiyor. Bu eklentiyi bir kes olsun kurmanız gerekiyor! Daha sonra bütün flash oyunlarını oynayabilirsiniz.

Adobe Flash yazılımı interaktif bir platformdur, birçok oyun, video ve interaktif aplikasyonların görüntülenmesini sağlar ve gerçek anlamda bir gerekliliktir. Sizlerin güvenli bir şekilde oyunlarımızı oynamanız için Oyunyolu.net bulunan tüm oyunlar antivirus programları ile virus taramasından geçilirdi. Adobe Flash eklentisini güven içinde aktifleştirebilirsiniz. Eğer herhangi bir sorunuz var ise sayfamızdan bize herzaman ulaşabilirsiniz.

Kabul et butonu ekranda görünmediği takdirde biraz beklemen gerekecek. Eger sayfa yüklendi ve kabul et butonu hala görünmüyorsa lütfen sayfasından hangi internet tarayıcısı kullandığını (örneğin: Chrome, Firefox) ve hangi sürüm olduğunu bize mail yolu ile iletebilirsin!

Oyunyolu.net

Sim Taxi AmsterdamLütfen bekleyin yükleniyor...
00:00
Reklam
Bu reklamı bir kaç saniye sonra kapatabilirsin 00:00
Reklamı kapat
Oyununuz yükleniyor. Reklamlar bu portalı ücretsiz tutmamıza olanak sağlamaktadır.
Bu bir ara reklamdır, oyununa kısa bir ara verildi. Reklamdan sonra oyuna devam edebilirsin
NASIL OYNANIR?

Sim Taxi Amsterdam

Açıklama:

Bu oyunda Amsterdam'da bir taksi şöförüsünüz. Para toplayarak müşterileri hızlı bir şekilde gitmek istedikleri yere götürün ve böylece daha çok para kazanmaya çalışın. Hızlı davranın, fakat müşterinin emniyetine de dikkat edin; böylece müşteriler size daha fazla para öderler. Benzin deposunu zamanında doldurmayı unutmayın; benzinsiz araba kullanamazsınız. Bol şanslar!

Kontroller:

Yön tuşlarını kullanarak taksiyi idare edin. 'R' tuşu ile radyo kanalını değiştirin. 'H' tuşu ile kornaya basın. Benzinciye geldiğinizde 'Boşluk' tuşuna tıklayarak arabanıza benzin koyun.

Kapat