NASIL OYNANIR?

Sınırlar içerisinde 2

Sınırlar içerisinde 2 oyununu oynamak için 'Allow' tıkla! Sınırlar içerisinde 2 oyununu oynamak için 'Allow forever' tıkla!

Oyunyolu.net bulunan bazı oyunların açılması için Adobe Flash eklentisi gerekiyor. Bu eklentiyi bir kes olsun kurmanız gerekiyor! Daha sonra bütün flash oyunlarını oynayabilirsiniz.

Adobe Flash yazılımı interaktif bir platformdur, birçok oyun, video ve interaktif aplikasyonların görüntülenmesini sağlar ve gerçek anlamda bir gerekliliktir. Sizlerin güvenli bir şekilde oyunlarımızı oynamanız için Oyunyolu.net bulunan tüm oyunlar antivirus programları ile virus taramasından geçilirdi. Adobe Flash eklentisini güven içinde aktifleştirebilirsiniz. Eğer herhangi bir sorunuz var ise sayfamızdan bize herzaman ulaşabilirsiniz.

Kabul et butonu ekranda görünmediği takdirde biraz beklemen gerekecek. Eger sayfa yüklendi ve kabul et butonu hala görünmüyorsa lütfen sayfasından hangi internet tarayıcısı kullandığını (örneğin: Chrome, Firefox) ve hangi sürüm olduğunu bize mail yolu ile iletebilirsin!

Oyunyolu.net

Sınırlar içerisinde 2Lütfen bekleyin yükleniyor...
00:00
Reklam
Bu reklamı bir kaç saniye sonra kapatabilirsin 00:00
Reklamı kapat
Oyununuz yükleniyor. Reklamlar bu portalı ücretsiz tutmamıza olanak sağlamaktadır.
Bu bir ara reklamdır, oyununa kısa bir ara verildi. Reklamdan sonra oyuna devam edebilirsin
NASIL OYNANIR?

Sınırlar içerisinde 2

Açıklama:

Tüm engelleri atlayarak ekranın içerisinde durmaya çalış. Mavi powerupları al ve onları aktive etmek için ve bir bonus kazanmak için tıkla. Ne kadar hareket yaparsan, bir o kadar bonus puanı alırsın: kombine hareketler (üç tane peşpeşe) daha da çok değerli. Bunların hangi hareketler olduğunu, 'tricklist'de görebilirsin talimatlar menüsünde görebilirsin. Ekranda ne kadar durabilirsen, skorun bir o kadar yüksek olur. Hadi göster kendini!

Kapat