NASIL OYNANIR?

Sınırsız yılan

Sınırsız yılan oyununu oynamak için 'Allow' tıkla! Sınırsız yılan oyununu oynamak için 'Allow forever' tıkla!

Oyunyolu.net bulunan bazı oyunların açılması için Adobe Flash eklentisi gerekiyor. Bu eklentiyi bir kes olsun kurmanız gerekiyor! Daha sonra bütün flash oyunlarını oynayabilirsiniz.

Adobe Flash yazılımı interaktif bir platformdur, birçok oyun, video ve interaktif aplikasyonların görüntülenmesini sağlar ve gerçek anlamda bir gerekliliktir. Sizlerin güvenli bir şekilde oyunlarımızı oynamanız için Oyunyolu.net bulunan tüm oyunlar antivirus programları ile virus taramasından geçilirdi. Adobe Flash eklentisini güven içinde aktifleştirebilirsiniz. Eğer herhangi bir sorunuz var ise sayfamızdan bize herzaman ulaşabilirsiniz.

Kabul et butonu ekranda görünmediği takdirde biraz beklemen gerekecek. Eger sayfa yüklendi ve kabul et butonu hala görünmüyorsa lütfen sayfasından hangi internet tarayıcısı kullandığını (örneğin: Chrome, Firefox) ve hangi sürüm olduğunu bize mail yolu ile iletebilirsin!

Oyunyolu.net

Sınırsız yılanLütfen bekleyin yükleniyor...
00:00
Reklam
Bu reklamı bir kaç saniye sonra kapatabilirsin 00:00
Reklamı kapat
Oyununuz yükleniyor. Reklamlar bu portalı ücretsiz tutmamıza olanak sağlamaktadır.
Bu bir ara reklamdır, oyununa kısa bir ara verildi. Reklamdan sonra oyuna devam edebilirsin
NASIL OYNANIR?

Sınırsız yılan

Açıklama:

Sınırsız Yılan, siyah toplar ve mor topları yiyerek yılanın uzayabileceği eğlenceli bir Yılan oyunu. Kendi yılanın ile düğümlenme! İki farklı versiyon oynayabilirsin: biri sınırlı, biri ile sınırsız. Sınırlı versiyonda yani 'with boundaries', yılan oyun alanının çerçevesine deydiği an ölür. Öteki sınırsın olan versiyonda, 'without boundaries', yılan oyun alanının diğer tarafına çerçeveden doğru geçebilir. Bu iki eğlenceli online yılanversiyonu oyunları ile bol eğlenceler dileriz!

Kontroller:

Yön tuşlarını kullanrak yılanı hareket ettir.

Kapat