NASIL OYNANIR?

Süper model ol

Süper model ol oyununu oynamak için 'Allow' tıkla!Süper model ol oyununu oynamak için 'Allow forever' tıkla!

Oyunyolu.net bulunan bazı oyunların açılması için Adobe Flash eklentisi gerekiyor. Bu eklentiyi bir kes olsun kurmanız gerekiyor! Daha sonra bütün flash oyunlarını oynayabilirsiniz.

Adobe Flash yazılımı interaktif bir platformdur, birçok oyun, video ve interaktif aplikasyonların görüntülenmesini sağlar ve gerçek anlamda bir gerekliliktir. Sizlerin güvenli bir şekilde oyunlarımızı oynamanız için Oyunyolu.net bulunan tüm oyunlar antivirus programları ile virus taramasından geçilirdi. Adobe Flash eklentisini güven içinde aktifleştirebilirsiniz. Eğer herhangi bir sorunuz var ise sayfamızdan bize herzaman ulaşabilirsiniz.

Kabul et butonu ekranda görünmediği takdirde biraz beklemen gerekecek. Eger sayfa yüklendi ve kabul et butonu hala görünmüyorsa lütfen sayfasından hangi internet tarayıcısı kullandığını (örneğin: Chrome, Firefox) ve hangi sürüm olduğunu bize mail yolu ile iletebilirsin!

Oyunyolu.net

Süper model olLütfen bekleyin yükleniyor...
00:00
Reklam
Bu reklamı bir kaç saniye sonra kapatabilirsin 00:00
Reklamı kapat
Oyununuz yükleniyor. Reklamlar bu portalı ücretsiz tutmamıza olanak sağlamaktadır.
Bu bir ara reklamdır, oyununa kısa bir ara verildi. Reklamdan sonra oyuna devam edebilirsin
NASIL OYNANIR?

Süper model ol

Açıklama:

Süper model olmayı sendemi hayal ediyorsun? Ozaman burada nasıl bir duygu olduğunu tat! Harika kıyafetler al, saçına model yaptır ve güzellik salonuna git. Sayfanın aşağısındaki çubukda sağlığını, güzelliğini, paranı ve birçok şeyi görebilirsin. Eğer yüksek puan kazanırsan, moda şova katılabilir ve nekadar iyi olduğunu görebilirsin. Bu oyunda sana hergün belirli miktar para verilir ve süper bir model olmaya çalışırsın. Oyunu hergün oynaman için gerekli bir neden! Ekstra parada satın alabilir ve dahada güzel eşyalar alıp görünümüne yatırım yapabilirsin!

Kontroller:

Fareni kullanarak bu dükkan oyununu oyna.

Kapat