NASIL OYNANIR?

Transmorpher

Transmorpher oyununu oynamak için 'Allow' tıkla! Transmorpher oyununu oynamak için 'Allow forever' tıkla!

Oyunyolu.net bulunan bazı oyunların açılması için Adobe Flash eklentisi gerekiyor. Bu eklentiyi bir kes olsun kurmanız gerekiyor! Daha sonra bütün flash oyunlarını oynayabilirsiniz.

Adobe Flash yazılımı interaktif bir platformdur, birçok oyun, video ve interaktif aplikasyonların görüntülenmesini sağlar ve gerçek anlamda bir gerekliliktir. Sizlerin güvenli bir şekilde oyunlarımızı oynamanız için Oyunyolu.net bulunan tüm oyunlar antivirus programları ile virus taramasından geçilirdi. Adobe Flash eklentisini güven içinde aktifleştirebilirsiniz. Eğer herhangi bir sorunuz var ise sayfamızdan bize herzaman ulaşabilirsiniz.

Kabul et butonu ekranda görünmediği takdirde biraz beklemen gerekecek. Eger sayfa yüklendi ve kabul et butonu hala görünmüyorsa lütfen sayfasından hangi internet tarayıcısı kullandığını (örneğin: Chrome, Firefox) ve hangi sürüm olduğunu bize mail yolu ile iletebilirsin!

Oyunyolu.net

TransmorpherLütfen bekleyin yükleniyor...
00:00
Reklam
Bu reklamı bir kaç saniye sonra kapatabilirsin 00:00
Reklamı kapat
Oyununuz yükleniyor. Reklamlar bu portalı ücretsiz tutmamıza olanak sağlamaktadır.
Bu bir ara reklamdır, oyununa kısa bir ara verildi. Reklamdan sonra oyuna devam edebilirsin
NASIL OYNANIR?

Transmorpher

Açıklama:

Yavaş yavaş yeşil, balgamlı bir canavar başka bir yaratık oluyor. Bunun için tehliklerle dolu uzun bir yol bitirmesi lazım. Ona yardımcı olurmusun? Elektrikle dolu alanlara ve floresan, yeşil balgama dikkat et.

Kontroller:

Bu oyunu mouse veya ok tuşları ile oynuyorsun. Mouse ile: canavar mouse kürsörünü takip ediyor, atlamak için sol mouse tuşuna bas. Klavye ile: ok tuşlarını hareket etmek için kullan (atlamak = ok yukarı).

Kapat