NASIL OYNANIR?

Yaz ayında dondurma

Yaz ayında dondurma oyununu oynamak için 'Allow' tıkla! Yaz ayında dondurma oyununu oynamak için 'Allow forever' tıkla!

Oyunyolu.net bulunan bazı oyunların açılması için Adobe Flash eklentisi gerekiyor. Bu eklentiyi bir kes olsun kurmanız gerekiyor! Daha sonra bütün flash oyunlarını oynayabilirsiniz.

Adobe Flash yazılımı interaktif bir platformdur, birçok oyun, video ve interaktif aplikasyonların görüntülenmesini sağlar ve gerçek anlamda bir gerekliliktir. Sizlerin güvenli bir şekilde oyunlarımızı oynamanız için Oyunyolu.net bulunan tüm oyunlar antivirus programları ile virus taramasından geçilirdi. Adobe Flash eklentisini güven içinde aktifleştirebilirsiniz. Eğer herhangi bir sorunuz var ise sayfamızdan bize herzaman ulaşabilirsiniz.

Kabul et butonu ekranda görünmediği takdirde biraz beklemen gerekecek. Eger sayfa yüklendi ve kabul et butonu hala görünmüyorsa lütfen sayfasından hangi internet tarayıcısı kullandığını (örneğin: Chrome, Firefox) ve hangi sürüm olduğunu bize mail yolu ile iletebilirsin!

Oyunyolu.net

Yaz ayında dondurmaLütfen bekleyin yükleniyor...
00:00
Reklam
Bu reklamı bir kaç saniye sonra kapatabilirsin 00:00
Reklamı kapat
Oyununuz yükleniyor. Reklamlar bu portalı ücretsiz tutmamıza olanak sağlamaktadır.
Bu bir ara reklamdır, oyununa kısa bir ara verildi. Reklamdan sonra oyuna devam edebilirsin
NASIL OYNANIR?

Yaz ayında dondurma

Açıklama:

Yazı düşününce aklıma hemen tatil ve dondurma yemek geliyor. Yazın arkadaşların ile birlikte bahçede oturabilirsin ve onlara kendi yaptığın dondurmalı pastadan servis etmekten daha güzel ne olabilir. Şu güzel pastalara ve dondurma tatlarına bir baksana. Güzel bir dondurma pastası yapabilecekmisin? Kesin yaparsın! En güzel pastanın resimini çek ve arkadaşlarına gönder. Bu da güzel bir yaz tebriği olur!

Kontroller:

Bu yaz oyununu oynamak için fareni kullan.

Kapat