NASIL OYNANIR?

Zoo Dodgem

Zoo Dodgem oyununu oynamak için 'Allow' tıkla! Zoo Dodgem oyununu oynamak için 'Allow forever' tıkla!

Oyunyolu.net bulunan bazı oyunların açılması için Adobe Flash eklentisi gerekiyor. Bu eklentiyi bir kes olsun kurmanız gerekiyor! Daha sonra bütün flash oyunlarını oynayabilirsiniz.

Adobe Flash yazılımı interaktif bir platformdur, birçok oyun, video ve interaktif aplikasyonların görüntülenmesini sağlar ve gerçek anlamda bir gerekliliktir. Sizlerin güvenli bir şekilde oyunlarımızı oynamanız için Oyunyolu.net bulunan tüm oyunlar antivirus programları ile virus taramasından geçilirdi. Adobe Flash eklentisini güven içinde aktifleştirebilirsiniz. Eğer herhangi bir sorunuz var ise sayfamızdan bize herzaman ulaşabilirsiniz.

Kabul et butonu ekranda görünmediği takdirde biraz beklemen gerekecek. Eger sayfa yüklendi ve kabul et butonu hala görünmüyorsa lütfen sayfasından hangi internet tarayıcısı kullandığını (örneğin: Chrome, Firefox) ve hangi sürüm olduğunu bize mail yolu ile iletebilirsin!

Oyunyolu.net

Zoo DodgemLütfen bekleyin yükleniyor...
00:00
Reklam
Bu reklamı bir kaç saniye sonra kapatabilirsin 00:00
Reklamı kapat
Oyununuz yükleniyor. Reklamlar bu portalı ücretsiz tutmamıza olanak sağlamaktadır.
Bu bir ara reklamdır, oyununa kısa bir ara verildi. Reklamdan sonra oyuna devam edebilirsin
NASIL OYNANIR?

Zoo Dodgem

Açıklama:

Bu komik hayvanlar-yarışı oyununda hayvanat bahçesindeki hayvanlar ile çarpışan otolara bin ve eğlen. Aslan, zebra, ayı, gergedan, fil ve zürafa, bu hızlı ve sağlam çarpışan otolar ile hepsi birbirine ve sana karşı yarışmak istiyorlar! Farklı silahlara sahipsin: roketler, bunlar ile rakibine deydiğinde onları patlatırsın, Nitro, geçici olarak ekstra hız verir, ZZZ, bununla rakibini uyutursun, ve mayınlar ile rakibinin skorunu baya azaltabilirsin. Bu oyunu tek başına veya iki kişi ile oynayabilirsin. Bol eğlenceler!

Kontroller:

Kendi tuşlarını seçebilirsin, yani oyundaki yöneteim tuşlarını sen belirle!

Kapat